Kreatywność, pasja, zaufanie

Tworzymy zgrany zespół gotowy do współpracy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać największym wymaganiom ze strony klientów. Działamy szybko i sprawnie. Monitorując rynek detaliczny i gastronomiczny w Polsce i za granicą, trafnie odczytujemy rodzące się potrzeby i błyskawicznie na nie reagujemy.

Jesteśmy kreatywni

Nasze pomysły wzbogacają klasyczne myślenie o kuchni. Pasja z jaką działamy zamienia naszą pracę w codzienną przygodę. Nowe kontakty handlowe budujemy w oparciu o tradycyjne zasady biznesowe. Zaufanie naszych klientów jest podstawą naszych działań. Nieustannie o nie dbamy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Lubimy podejmować nowe wyzwania.

(…)Przede wszystkim jednak, Limpol, to fantastyczny zespół ludzi – kreatywnych, pełnych różnorodnych pasji i pomysłów, ludzi oddanych firmie. Dzięki nim wyzwania, które stawia nam zawodowa codzienność są przygodą , która trwa już od 22 lat. (…)

Prezes i właścicielka Limpol - Oksana Lubowiecka

Fragment wywiadu dla Wiadomości Handlowych

Limpol to:

0
Lata doświadczenia
0
Fantastyczny zespół
0
pomysłów na sekundę

Współpraca

Szczycimy się wypracowanymi, długoletnimi relacjami z producentami z wielu krajów Europy, Azji, Afryki Północnej, Ameryki Południowej oraz innych części świata.
Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi. Zaopatrujemy największe hurtownie spożywcze w Polsce i wyposażamy gastronomię w sektorze HoReCa w wysokiej jakości produkty z linii VERA GASTRONOMIA.

Kontakt do poszczególnych działów

Dział Sprzedaży
sprzedaz@limpol.pl
Dział Jakości
jakosc@limpol.pl
Dział Zakupów
zakupy@limpol.pl
Dział Znakowania i Opakowań
opakowania@limpol.pl
Dział Logistyki
logistyka@limpol.pl
Dział Zamówień i Fakturowania
zamowienia@limpol.pl
Dział Eksportu
eksport@limpol.pl
Dział Marketingu
marketing@limpol.pl

Zaufali nam

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku.  Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których  należą zarówno czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.

profi-romania
Chili24.pl
Auchan
eurocash
bidfood
iglomen
chefs
netto
Biedronka
carrefour