Wartości w biznesie? Dla nas to ważne!

Jesteśmy tradycyjni ze względu na wyznawane wartości, ale równocześnie nowocześni i innowacyjni. Systematycznie pracujemy nad własnym rozwojem. Monitorujemy rynek, śledzimy rodzime i światowe trendy, prowadzimy badania i na bieżąco wsłuchujemy się w potrzeby naszych odbiorców.

limpol-glowna
Partnerstwo
Jako partnerzy w biznesie kierujemy się lojalnością i elastycznością, która buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie i energia, z jaką podchodzimy do wyznaczonych nam zadań. Jako pracodawca budujemy w zespole poczucie jedności i odwagę w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
Odpowiedzialność
Czujemy się odpowiedzialni za środowisko, dlatego do współpracy zapraszamy te firmy, które z szacunkiem dla świata optymalizują swoje procesy produkcyjne i realizują zrównoważoną politykę w zakresie ochrony środowiska. Nasze produkty rybne posiadają oznaczenie Dolphin Safe Tuna, które są potwierdzeniem, że podczas połowu tuńczyka wykluczone są przyłowy delfinów.
limpol-wspracie-sportowcow

XXXI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, Włocławek 2020

Sukcesem dzielimy się z innymi
Od lat działamy dla innych, wspomagając zarówno organizacje pożytku publicznego, inicjatywy sportowe, jak i osoby niepełnosprawne oraz ciężko doświadczone przez los. Podczas wakacji sponsorujemy wycieczki podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej, a także promujemy efekty ich pracy, organizując dwa razy do roku kiermasze świąteczne.
Wspieramy sportowców
Wierzymy, że sport jest płaszczyzną, na której mogą się realizować wszyscy. Dlatego też sponsorowaliśmy zespół niepełnosprawnych narciarzy, team Igora Sikorskiego wraz z trenerem Michałem Kusakiem.  W chwili obecnej wspieramy młodych karateków z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Pomagamy im doskonalić się, przełamywać bariery i osiągać wyznaczone cele. Mocno kibicujemy im wszystkim!

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego