Wartości w biznesie? Dla nas to ważne!

Jesteśmy tradycyjni ze względu na wyznawane wartości, ale równocześnie nowocześni i innowacyjni. Systematycznie pracujemy nad własnym rozwojem. Monitorujemy rynek, śledzimy rodzime i światowe trendy, prowadzimy badania i na bieżąco wsłuchujemy się w potrzeby naszych odbiorców.

limpol-glowna
Partnerstwo
Jako partnerzy w biznesie kierujemy się lojalnością i elastycznością, która buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie i energia, z jaką podchodzimy do wyznaczonych nam zadań. Jako pracodawca budujemy w zespole poczucie jedności i odwagę w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
Odpowiedzialność
Czujemy się odpowiedzialni za środowisko, dlatego do współpracy zapraszamy te firmy, które z szacunkiem dla świata optymalizują swoje procesy produkcyjne i realizują zrównoważoną politykę w zakresie ochrony środowiska. Nasze produkty rybne posiadają oznaczenie Dolphin Safe Tuna, które są potwierdzeniem, że podczas połowu tuńczyka wykluczone są przyłowy delfinów.
limpol-wspracie-sportowcow

XXXI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, Włocławek 2020

Sukcesem dzielimy się z innymi
Od lat działamy dla innych, wspomagając zarówno organizacje pożytku publicznego, inicjatywy sportowe, jak i osoby niepełnosprawne oraz ciężko doświadczone przez los. Do grona naszych podopiecznych od lat należą: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa “Tęcza” w Krakowie, Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes.
Wspieramy sportowców
Wierzymy że sport jest płaszczyzną, na której mogą doskonalić się wszyscy niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Dlatego też ważna jest dla nas współpraca z Fundacją Integracji przez Sport “Handycup Zakopane” która promuje sport wśród osób niepełnosprawnych. Wspieramy też od lat młodych karateków z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Pomagamy im doskonalić się, przełamywać bariery i osiągać wyznaczone cele. Mocno kibicujemy im wszystkim!

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego