Ekspert w dystrybucji artykułów spożywczych

Nasza firma powstała w roku 1997 i jest częścią polskiej grupy kapitałowej, w skład której wchodzą firmy z branży spożywczej, budowlanej i logistycznej. Od samego początku, dzięki ambicjom, kompetencji i zaangażowaniu zespołu, staliśmy się jednym z większych i bardziej rozpoznawalnych importerów branży spożywczej w Polsce. Główną działalnością firmy jest bezpośredni import, eksport oraz handel artykułami spożywczymi. Nasza potwierdzona sukcesami aktywność przysporzyła nam wiele liczących się w biznesie nagród.

logo_limpol-500

Współpraca

Szczycimy się wypracowanymi, długoletnimi relacjami z producentami z wielu krajów Europy, Azji, Afryki Północnej, Ameryki Południowej oraz innych części świata.
Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi. Zaopatrujemy największe hurtownie spożywcze w Polsce i wyposażamy gastronomię w sektorze HoReCa w wysokiej jakości produkty z linii VERA GASTRONOMIA.

Limpol w liczbach

+300 Produktów w ofercie
I ciągle podróżujemy w poszukiwaniu nowych.
1000 Kontenerów
Przypływa do nas każdego roku. Nie boimy się dużych zamówień
1 Zespół
Zgrany i skoncentrowany na kontroli jakości, sprzedaży i dystrybucji.
33 Krajów
Na 5 kontynentach z których prowadzimy  import|eksport produktów spożywczych.
24 lata na rynku
To wystarczający czas aby stać się ekspertem i liderem branży spożywczej.
26 000 000
Wytworzonych i sprzedanych artykułów dla branży fmcg w 2019 roku.

Zaufali nam

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku.  Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których  należą zarówno czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.

profi-romania
Chili24.pl
Auchan
eurocash
bidfood
iglomen
chefs
netto
Biedronka
carrefour