Marki Własne – Szyjemy na miarę potrzeb naszych klientów

Produkty marek własnych (Private Label) pełnią dzisiaj istotną rolę w branży handlowej i FMCG. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, wykonujemy szereg kompleksowych usług w tym zakresie:

limpol-glowna

Opracowujemy

Receptury według wytycznych właściciela marki

Przygotowujemy

Propozycje pod markę własną

Projektujemy

Etykiety, opakowania zbiorcze, wieczka

Proponujemy

Innowacyjne rozwiązania stosowane w markach własnych na świecie

Doświadczenie

Tworzenie marki własnej jest dużą odpowiedzialnością. Jesteśmy świadomi jej znaczenia – to wizytówka firmy i często trzon biznesu. Na każdym etapie prac nad projektem czuwamy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wszystkie pomysły realizujemy z zaangażowaniem tak, by stały się wspólnym sukcesem.
Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Stworzyliśmy własną markę Vera, której pozycję umacniamy z roku na rok. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam proponować klientom ciekawe produkty, tak by skutecznie zaistniały na rynku. Przygotowujemy je równie szczegółowo, jak produkty marki własnej Vera. Temat marek własnych został poruszony w wywiadzie Prezes i Właścicielki Limpolu Oksany Lubowieckiej, do którego przeczytania zachęcamy.

Wsparcie dla klientów

Oferujemy pomoc na każdym etapie projektu-od procesu produkcji, aż do uzyskania gotowego produktu. Dostosowujemy się do wymagań i wytycznych klienta. Z naszą wiedzą i doświadczeniem, a także długoletnimi kontaktami w branży na całym świecie, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i konkurencyjną cenę.

Współpraca

Projekty z zakresu Private Label realizujemy zarówno dla największych sieci handlowych w Polsce, jak i dostawców gastronomicznych rynku HoReCa.
Dołącz do szerokiego grona odbiorców, którzy nam zaufali!

Zaufali nam

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku.  Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których należą czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.

Auchan
Biedronka
carrefour