Stawiamy jakość na pierwszym miejscu.

Troska o najwyższą jakość produktu jest priorytetem w działaniach naszej firmy od lat. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie i wiarygodność na rynku spożywczym w Polsce i za granicą. Kontrolujemy i sprawdzamy jakość naszych produktów na każdym etapie.

Miejsce

Przywiązujemy duża wagę do wyboru miejsca i wyboru dostawców produktów. Zwracamy uwagę na detale, a do współpracy zapraszamy producentów, którzy skrupulatnie przestrzegają ustalonych norm i dobrych praktyk produkcji. Zasady zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności są naszą wspólną odpowiedzialnością.

Certyfikaty

Nasi producenci dbają o jakość. Wszyscy posiadają certyfikaty: BRC Global Standard Food; HACCP; IS0 9001

Rozwój

Nasza odpowiedź na coraz większe wymagania klientów wiąże się również z rosnącą odpowiedzialnością za produkt, który wprowadzamy na rynek. Zmiana świadomości konsumenta i zmiana nawyków żywieniowych znajduje swoje odzwierciedlenie w  usuwaniu dodatków do żywności, które zostały uznane na podstawie badań naukowych za potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Pracujemy nad reformulacją produktów. Zależy nam na zmniejszaniu zawartości soli i ograniczaniu syropu glukozowo-fruktozowego. Zmierzamy też do całkowitej eliminacji cukru w sprowadzanych przez nas produktach.

targi_jalapeno-kopia

Nasze produkty zdobywają wyróżnienia w Polsce

Od 24 lat dystrybuujemy na rynku polskim i zagranicznym produkty spożywcze z całego świata.  Eksportujemy je do wielu krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Niektóre z naszych produktów zdobywają uznanie konsumentów i ekspertów branżowych. Nasza papryka jalapeno na Targach Horeca w Krakowie w 2018 roku, zdobyła wyróżnienie za jakość, smak i estetykę etykiety.

Współpraca

Jeśli tak jak my cenisz jakość i chcesz dostarczać produkty spełniające wymagania i normy to powinniśmy się poznać.

Dzięki jakości naszych produktów pracujemy z najlepszymi na rynku

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku.  Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których należą czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.

profi-romania
Chili24.pl
Auchan
eurocash
bidfood
iglomen
chefs
netto
Biedronka
carrefour