Limpol - importer i eksporter
produktów spożywczych
Nasza marka VERA

Cały świat w Twojej kuchni!
Marki Własne - Private Label

Szyjemy na miarę

Dystrybutor produktów spożywczych

limpol_polskafirma_pomaranczka

Jesteśmy liderem branży spożywczej w Polsce

Od 24 lat importujemy produkty spożywcze z całego świata. Jesteśmy obecni w całej Polsce. Eksportujemy do wielu krajów Europy. Oferujemy klasyczne i egzotyczne artykuły branży FMCG pod marką VERA, a także wyróżniające się jakością produkty naszych partnerów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przetwory owocowe i warzywne w puszkach i w słoikach, koncentraty i przeciery pomidorowe, oliwy z oliwek, tradycyjne włoskie makarony, sosy i przysmaki śródziemnomorskie. Naszą pozycję na rynku wzmacniamy każdego roku, poszerzając asortyment o nowe produkty spożywcze, rozwijając eksport na nowe, europejskie rynki oraz dostarczając produkty private label do wiodących sieci handlowych.

VERA.

Cały Świat w Twojej Kuchni!

Większość oferowanych produktów sprzedajemy pod marką własną VERA.
Vera z włoskiego znaczy prawdziwa. Dbamy o to, aby nasze starannie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Tożsamość naszej marki na rynku detalicznym budujemy konsekwentnie od ponad 20 lat, stale poszerzając ofertę oraz utrzymując zawsze wysoką jakość i atrakcyjną cenę.
Szeroka gama naszych artykułów spożywczych stale się rozwija, dlatego regularnie oferujemy zarówno bestsellery, jak i nowości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczne i egzotyczne smaki kuchni z różnych stron świata, przetwory owocowe i warzywne w puszkach i słoikach, koncentraty i przeciery, oliwy z oliwek, tradycyjne włoskie makarony i sosy, przysmaki śródziemnomorskie, produkty z kokosa, przekąski na imprezę oraz wiele innych.

vera

VERA Gastronomia

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku gastronomicznego w Polsce stworzyliśmy specjalną linię produktów VERA GASTRONOMIA , którą dedykujemy sektorowi HoReCa. Zaopatrujemy gastronomię w przetwory owocowe i warzywne w  dużych, ekonomicznych opakowaniach. VERA GASTRONOMIA to szeroka gama artykułów spożywczych z całego świata, którą skutecznie rozwijamy regularnie wprowadzając nowości.

PRODUKTY BRANDOWE

Od lat przemierzamy światowe szlaki w poszukiwaniu ciekawych produktów. Sprowadzamy je z 33 krajów, z 5 kontynentów. Pochodzenie, sprawdzona jakość i walory smakowe to atuty naszych produktów brandowych.
Renomowani producenci z całego świata wybrali nas na swojego dystrybutora. Zaufanie, które budujemy we współpracy z nimi pozwala nam nawiązywać kolejne biznesowe relacje. Dzięki temu regularnie rozwijamy naszą ofertę o nowe propozycje brandowe.
Sprowadzamy tradycyjne makarony z Włoch, przysmaki kuchni greckiej – słodkie chałwy, dżemy owocowe, oliwy smakowe z Krety, nadziewane oliwki, bałkańskie Ajvary i Lutenice, hiszpańskie sosy i dipy.

Marki własne szyjemy na miarę potrzeb naszych klientów

Produkty marki własnej przygotowujemy wspólnie z naszymi klientami, kierując się ich wymaganiami i sugestiami. Nasze umiejętności i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie są gwarancją stworzenia dla Państwa szczególnej oferty produktów, które szybko zyskają popularność wśród konsumentów.

Ambasador marki VERA

Krzysztof Żurek

Znany w środowisku gastronomicznym z entuzjazmem prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne dla kucharzy oraz wszystkich zainteresowanych naszą linią produktów VERA GASTRONOMIA dedykowanych sektorowi HoReCa.
Wykorzystując produkty VERA GASTRONOMIA tworzy ciekawe i niebanalne propozycje dań, które z powodzeniem można wprowadzić do codziennego menu każdej restauracji. Należy do pokolenia, które zmieniało kształt współczesnej polskiej gastronomii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w najbardziej renomowanych kuchniach w Polsce, we Włoszech i Francji znalazł się w gronie najlepszych polskich kucharzy. Szef Kuchni Restauracji Trzy Rybki w Hotelu Starym w Krakowie. Laureat wielu nagród. Jego kulinarny styl to klasyczne i sezonowe smaki w odważnych ,nowoczesnych aranżacjach.

Zaufali nam

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane kontakty handlowe oraz wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, pozwoliły na ugruntowanie naszej silnej pozycji na rynku.  Jej efektem jest szerokie grono stałych partnerów handlowych, do których należą czołowe sieci handlowe, hurtownie spożywcze oraz klienci sektora gastronomicznego.

profi-romania
Chili24.pl
Auchan
eurocash
bidfood
iglomen
chefs
netto
Biedronka
carrefour

Aktualności

Limpol kocha sztukę!
Limpol kocha sztukę!

Na parę dni nasze biuro zamieniło się w prawdziwą galerię! Zorganizowaliśmy czasową wystawę prac z doktoratu Krzysztofa Klimka. Krzysztof Klimek otrzymał w zeszłym roku tytuł doktora na Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jest...

Limpol – wspieramy i podziwiamy sportowców z niepełnosprawnością!
Limpol – wspieramy i podziwiamy sportowców z niepełnosprawnością!

Niedawno objęliśmy patronatem Andrzeja Szczęsnego – wybitnego polskiego narciarza alpejskiego i paraolimpijczyka. Jego historia jest wyjątkowa, a sukcesy pomimo niepełnosprawności zdumiewające. Występuje w konkurencjach dla zawodników...